BARCHAN

Na této stránce máte možnost stáhnout nebo shlédnout návrh slavnosti Barchanu, který byl předložen městu Jemnice v září roku 2008, ale město Jemnice to odmítlo.

Vyzváme občany k vyjádření. Prosíme, hlasujte v levé části stránky nebo pište vaše podměty a připomínky apod. například na adresu spolekbarchan@gmail.com.

Koncept si můžete stáhnout do svého počítače (viz níže pod odkazem) nebo si jej prohlédnout v programu prohlížení na těchto stránkách.

Ke stažení zde (bezpečný formát PDF):

spolek_pratel_barchanu_jemnice_KONCEPT.pdf (239 kB)


Spolek Pratel Barchanu Jemnice
View SlideShare document or Upload your own.

Emailové ohlasy

publikovány se souhlasem pisatelů

------------------

Ani nevíte,jak moc ráda bych se účastnila realizace této myšlenky,však opravdu nevím, jestli to někdy bude vůbec možné-jak jste sám napsal, s radnice a lidmi, kteří rozhodují o podobě těchto slavností, lze opravdu těžko vyjít...

 

Z Jemnice samozřejmě jsem, avšak vážně nevím, kolik obyvatel by chtělo na Barchanu něco změnit. Asi je jich hodně, protože rok co rok slýchám víc nadávek(bohužel) na tuto slavnost!

-------------------

... Opravdu bych se chtěla zúčastnit těchto proměn, bylo by to velmi zajímavé...

--------------------

Dobrý den,

četla jsem si Váš návrh na Barchan a velice se mi líbil.Přemýšlela jsem o tom, a napadlo mě dalších pár věcí...

-------------------

...Také by se mohla uskutečnit taková "historická stezska"chodilo by se po městě a na každém stanovišti by byla zajímavá ukázka třeba lidového umění nebo jak se dříve razili mince a poddobně.Prostě něco na způsob Jarního pochodu,akorát že tohle by byl "pochod středověkem" .Myslím,že nadšené by z toho byly hlavně děti,ale já osobně bych z toho byla uvytržení.

-------------------

...Velice chci poděkovat za velmi, ale velmi pěkný návrh na "nový" Barchan! Budu vaší organizaci držet palce a doufat, že  že se co nejdříve uskuteční!

Hodně zdaru, Jan.